Meresuu taas Eesti spaahotellide konkurentsis

Alates 18.10.2016. a

Narva Jõesuus töötab taas täie hooga Meresuu SPA & Hotel

2016 aasta maikuust saadik pankroti äärel olnud Narva-Jõesuus asuv Meresuu SPA ja Hotel sai uue hingamise möödunud nädala reedel. 14 oktoobril 2016 sai kogu kompleks uue omaniku ja operaatori, kelleks on Eesti spaa-maastikul kogenud pikaajaline tegija SPA Tours OÜ.

Tallinn Viimsi SPA ja Grand Rose SPA spaahotellide ning Atlantis H2O veekeskuse omanik ja operaatorfirma SPA Tours OÜ jätkab ettevõtte tegevust senisel kujul, pakkudes edaspidi oma praegustele ja potentsiaalsetele klientidele võimalust lõõgastavaks puhkuseks kolmes eriilmelises Eesti piirkonnas – Narva-Jõesuus, Tallinnas ja Saaremaal.

Üle võtmise hetkel oli Meresuu Spa Hotell heas seisukorras. Enamusega ca 106 lepingulisest töötajast sõlmiti alates 14. oktoobrist ka uus tööleping. SPA Tours OÜ plaanib juba lähiajal uuendada ja värskendada vee- ja saunakeskust ning oluliselt laiendada heaolu spaa-pakettide valikut nii ilu- kui ka tervisevaldkonnas. Uuendusena on plaanis lisada tootevalikusse ka tervisepakett, mida seal seni ei olnud. Kolme omanäolise spaahotelli opereerimisel tekkiv sünergia võimaldab ettevõttel SPA Tours OÜ pakkuda oma klientidele kõrgeimat kvaliteeti ja professionaalseid heaolu- ja terviseteenuseid ning alati sõbralikku teenindust.