Almeda Kliinik


Almeda kliinik on asutatud 1994. aastal ning on spetsialiseerunud päevakirurgiale, figuuri esteetilisele korrektsioonile, varikoosi ravile ning ortopeedilisele ja proktoloogilisele ambulatoorsele ravile.

Kliinik kasutab Euroopa Liidus ja USA-s välja töötatud viimase põlvkonna ravitehnoloogiaid ning laseraparatuuri. Protseduure läbi viivad arstid on saanud ettevalmistuse parimates kliinikutes Peterburis, Barcelonas, Innsbruckis, Frankfurdis ja New Yorgis, ning jätkavad pidevat enesetäiendamist, et hoida end kursis arstiteaduse uusimate arengutega.

Meresuu Spa & Hotel´is pakub Almeda kliinik järgmisi protseduure:

Arsti konsultatsioon

35,00 € / 547,63 ЕЕК

Arst seletab protseduuride mõju ja nende teostamise printsiipe. Selgitab välja  vastunäidistuste olemasolu ja aitab Almeda Beauty Institute laiast protseduuride valikust valida sobiva esteetilise või meditsiinilise teenuse. Vajadusel määrab arst lisauuringuid. Kahe ja enama protseduuri korral kehtib arsti konsultatsioonile 50% allahindlus. 

Esteetilised protseduurid

Kosmeetiline osoonteraapia

Armide ja striiade ravi

30,00 € / 469,40 ЕЕК

Venitusarmid (striiad) on sidekoega asendunud epidermise defekt. Tänu oma regenereerivatele omadustele stimuleerib osoon striia piirkonna kudede ainevahetust. Osooni toimel hakkavad striiad omandama terve naha tooni ja tihedust, mis annab tunnistust epidermise täieliku taastumise jaoks vajalike ainete tekkimisest. Ravikuur viiakse läbi nahaaluste osooni-hapniku segu süstidega venitusarmide piirkonda. Raviseanss kestab 10-60 minutit

Kapillaarilaiendite eemaldamine

30,00 € / 469,40 ЕЕК

Teleangiektaasiad (kapillaarilaiendid) on nahaalused sinakate joontena nähtavad kapillaarivõrgu sooned. Sageli kujutavad näo, kaela, reite, kõhu ja muude piirkondade nahal esinevad teleangiektaasiad endast tõsist kosmeetilist probleemi. Osooni-hapniku segu viimisel sellisesse soonde, täidab gaas kogu teleangiektaasia võrgu. Teleangiektaasia kaob täielikult ja jäljetult. Raviseanss kestab 10-60 minutit.

Tselluliidi ravi osooniga

55,00 € / 860,56 ЕЕК

Uusimate andmete kohaselt on hoolimata tselluliidi paljudest põhjustest peamiseks põhjuseks nahaaluse rasvkoe häiritud mikrotsirkulatsioon. Sellepärast on osooni-hapniku segu viimine probleemsetesse tsoonidesse efektiivseks tselluliidi ravimeetodiks. Naha alla manustatud osoon on võimeline parandama naha ja nahaaluse rasvkoe sisest mikrotsirkulatsiooni, võimaldama raskesti põletatava rasvkoe ümber kujunemist vähem püsivaks, mida on lihtsam põletada, aktiveerima hapnikust sõltuvaid reaktsioone ja parandama ümbritsevate kudede varustatust hapnikuga, edendama rasvarakke ja moodustunud tselluliidi sõlmekesi ümbritseva fibroossest koest kapsli reabsorbeerumist osooni fibronolüütiliste(lahustava) omaduste tõttu. Mitmetele kliinilistele uurimustele tuginedes on osoonteraapia seni kasutatud tselluliidi ravi meetodeist tõhusaim. Üks seanss kestab 40-50 minutit

Mittekirurgiline ultraheli liposuktsioon

Mittekirurgiline ultraheli liposuktsioon

60,00 € / 938,80 ЕЕК

Mittekirurgiline ultraheli liposuktsioon (kavitatsioon) on protseduur erinevates piirkondades asuvate soovimatute rasvaladestuste vähendamiseks. Protseduur põhineb spetsiaalse madala sagedusega ultraheli lainete kombinatsiooni mõjul rasvkoele. Madala sagedusega ultraheli lained tekitavad rasvkoesse mikrotühimikke. Rakkudes sisalduvad rasvad muutuvad vedelaks ning rasvarakk väheneb. 90% rasvaraku jääkainetest viiakse lümfisüsteemi kaudu organismist välja, ülejäänud 10% rasvhappeid absorbeeritakse vereringesse ja kasutakse energiaallikana.

Probleemsele tsoonile kantakse spetsiaalset geeli ja alustatakse ultrahelimõjutust. Spetsiaalsete otsikute abil „masseerib“ ultraheli nahaaluse rasvkoe iga rakku – protseduur on meeldiv, õrna puudutuse ja lõõgastava massaažiga. Ühe kavitatsiooniseansi pikkus ühe 25x25 cm tsooni kohta on 30-60 minutit. Protseduuri tulemused on nähtavad juba peale esimest seanssi ning paranevad veelgi 7 päeva jooksul peale protseduuri.

Laserkosmetooogia

Nahamoodustiste lasereemaldamine


Lasereemaldamine võimaldab kiirelt ja ohutult eemaldada: kondüloome, ateroome, miiliume, ksantelasme, soolatüükaid, pigmendilaike, keratoome, hemangioome ja teisi healoomulisi nahamoodustisi. Meetod on valutu, mittekontaktne ja jätab patsiendi nahapinnale minimaalse jälje. Lasereemaldamise eelisteks on kontrollitav mõjutuse sügavus, ümbritsevate kudede vähene kahjustamine, moodustise eemaldamine tema täpsetes piirides. Kuna eemaldamisest ei jää lahtisi haavu jääb ära haavade sulgemise vajadus ning mõjutuse ala on lihtne hooldada. Ühe seansi pikkus on 15-90 minutit.

Nägu - väikesemahuline alates 150,00 € / 2 346,99 EEK / suuremahuline alates 320,00 € / 5 006,91 EEK

Keha ja jalad - alates 150,00 € / 2346,99 EEK

Kapillaarilaiendite lasereemaldamine e. laserskleroteraapia


Protseduur teostatakse nahka läbiva lasertoime abil ning aitab vabaneda erinevate mõõtmete ja asukohaga laienenud kapillaarilaienditest ning veresoonte võrgustikest, mille läbimõõt ei ületa 3 mm. Naha terviklikkus jääb rikkumata, kuna ei viida läbi mingeid sisselõikeid ega läbitorkeid.  Vajadusel viiakse laserskleroteraapia läbi korduvalt kuni laiendi täieliku kadumiseni. Laserskleroteraapia on ainus mõjus vahend ebasoovitavate veresoonelaiendite eemaldamiseks näolt ja ninalt. Ühe seansi pikkus on 40-50 minutit.

Nägu, 1 seanss - alates 55,00 € / 860,56 EEK 2cm²

Jalad, 1 seanss - alates 50,00 € / 782,33 EEK 2cm²

Muud piirkonnad, 1 seanss - alates 45,00 € / 704,10 EEK 2cm²

Armide laserlihvimine


Protseduuri käigus liigub laser mööda armi, eemaldab õhukese kihi nahka ning toob esile uue ühtlasema nahakihi, vähendades armi nähtavust. Samas mõjutab laser nahka, stimuleerides uue kollageeni teket ja korrigeerides nii armi seestpoolt väljaspoole. Armi lasereemaldamine viiakse läbi ambulatoorselt ja kohaliku tuimestuse all. Protseduur võtab aega paarist minutist kuni 1,5 tunnini. Peale mõjutatud piirkonna paranemist võib ravi täiendada teiste armikorrektsiooni meetoditega.

Hind alates 50,00 € / 782,33 EEK 1cm²

Meditsiinilised protseduurid

Osoonteraapia

Osooni-hapniku segu viimine lihastesse

15,00 € / 234,70 ЕЕК

Viiakse läbi ühekordsete osooni-hapniku segu injektsioonidega põletikus või valulikesse lihastesse ning kõrvaldavad kiiresti valu, põletiku, paistetuse ja lihaskrambid, parandavad mikrotsirkulatsiooni ja lümfiringet. Raviseanss kestab 10-30 minutit.

Osooni-hapniku segu viimine liigestesse

15,00 € / 234,70 ЕЕК

Periartikulaarsed osooni-hapniku segu injektsioonid vähendavad liigeste valu ja põletikku, suurendavad liigeste liikuvust ja kõrvaldavad jäikuse liigestes. Raviseanss kestab 10-30minutit.

Väiksemahuline autohemoteraapia

30,00 € / 469,40 ЕЕК

Väikesemahulist autohemoteraapiat osooni-hapniku seguga kasutatakse mitmesugustes vormides allergiliste seisundite, püodermia, furunkuloosi ja sagedaste külmetushaiguste korral kui efektiivset immuunsüsteemi stimuleerivat vahendit. Meetod on lihtne, ei tekita komplikatsioone ning omab märkimisväärset efektiivsust. Raviseanss kestab 10-30 minutit.

Rektaalne insuflatsioon

20,00 € / 312,93 ЕЕК

Rektaalset insuflatsiooni osooni-hapniku seguga kasutatakse kui kohalikku desinfitseerivat ja põletiku vastast vahendit ja soole mikrofloora normaliseerimiseks. Protseduurid omavad süsteemset üldmõju patsiendi organismile, aidates parandada erinevaid ainevahetushäireid ja ravida tõsiseid kroonilisi haiguseid. Protseduur on lihtne ja efektiivne ning asendab täielikult osooni-hapniku segu manustamise intravenoosselt. Raviseanss kestab 15-30 minutit.

Uuringud

Vere või uriinianalüüs

15,00 € / 234,70 ЕЕК

Elektrikardiograafia ( EKG)

20,00 € / 312,93 ЕЕК


Almeda Kliinik kõikide teenustega saab tutvuda kliiniku kodulehel 
www.smartlipo.ee