Phytomer

Nagu elugi, on Phytomer sündinud merest, mis on energia, tasakaalu ja heaolu allikas. Põhinedes sellele teadmisele, on Phytomer loonud unikaalse ilukontseptsiooni, mis tugineb harmooniale inimese ja looduse, vee, mere vahel. See võtab arvesse eri elustiilide erinevaid vajadusi.
Koos Phytomeriga astute Te maailma tuntuimasse ja mainekaimasse „Mereilu” universumisse.

Kõik Phytomeri näohoolitsused algavad isesoojeneva muda asetamisega selja alla. See on Phytomeri unikaalne pulbriline segu vetikatest ja mereveest, mis veega segunemisel eraldab tuhandeid mikromulle ning soojust terve hoolduse vältel. Soojus tagab pinges piirkondade täieliku lõdvestumise, vetikad aitavad naha kaudu väljutada jääkaineid.
Hoolitsusele lisab tundeelamust näole piserdatav „mereudu”, mis toob Teieni tõelise merehinguse. Lõdvestav seljamassaaž ja vaikne meremuusika loovad täiusliku meeleolu.
Kõikide Phytomeri hoolitsuste lõpetuseks pakutakse Teile mineraale taastavat Oligomeri kokteili, mis annab kosutuse terveks päevaks.

Phytomeri kehahoolitsuste puhul kasutatakse unikaalset refleksotermaalset meetodit, mõjutades keha kõige vastuvõtlikumaid piirkondi soojuse, puudutuste ja looduslike mereliste toimeainetega. Keha saab täiusliku hoolitsuse osaliseks. Kõikides toodetes sisalduvad vetikaekstraktid kombineeritult Oligomeriga avaldavad pinguldavat, niisutavat, salendavat vm soovitud mõju kindlale piirkonnale. Iga protseduur algab rahustava rituaaliga ning lõpeb lõõgastumise ja tervistava Oligomeri kokteiliga.

Vaata lisaks:
www.phytomer.com