Tervistavad hoolitsused

Soolakamber

7 €

Sool desinfitseerib ja hävitab mikroobe. Soolakamber mõjub hästi pärast hingamisteede külmetust või peale allergeenide kokkupuudet hingamisteede või nahaga, leevendust saavad ülemiste hingamisteede ja põskkoopa põletikud, krooniline nohu, köha, kurgumandlite põletikud. Astma ja kroonilise bronhiidi korral muutub soola toimel röga kergemini väljaköhitavaks, hingeldus väheneb või kaob. Imepeen sool tapab limaskestadel ja nahal olevad bakterid ja seened, tugevdab immuunsüsteemi. Kuna soolaaerosool sisaldab negatiivseid ioone, mõjub ta hästi närvisüsteemile ja vähendab stressi. Korraga võib soolakambris olla kuni 6 inimest.
Hoolitsuse kestvus 30 min

Infrapunasaun

7 €

Infrapunasauna saladuseks on spetsiaalse ehitusega infrapuna-kiired, mis paiknevad saunakabiinis ees, taga ja all selliselt, et soojendavad inimese kogu keha. Läbi naha kiirgavad infrapuna-lained soojendavad lihaseid ja kudesid seestpoolt. See on samasugune tunne nagu loojuva päikese käes vaiksel õhtul. Seansi alguses kiireneb vereringe, seejärel aga hakkab inimene tugevasti higistama (temperatuur kabiinis ei ületa 60 kraadi). Koos higiga väljuvad kehast jääkained ja mürgid, raskemetallide soolad, rasvhapped ja kolesterooli ülejäägid. Toimub organismi täielik puhastumine.
Hoolitsuse tervendav mõju: sügava infrapuna-kiirguse protseduurid aitavad hüpertoonia, hüpotoonia, külmetushaiguste, bronhiidi, tonsilliidi, astma ja kõrva-nina-kurguhaiguste puhul, parandavad vereringet, vähendavad artriidi-, radikuliidi- ja reumavalusid, kergendavad neerude tööd, vabastavad tselluliidist ning stabiliseerivad vererõhku ja kehakaalu.
Hoolitsuse kosmeetiline mõju: vereringe aktiviseerimine annab nahale terve jume. Ohtra higistamisega puhastatakse naha poorid ning nahk muutub siledaks ja elastseks. Kortsud silenevad, esineb ka armide vähenemist. Tänu kabiinis valitsevale pehmele kliimale ja meeldivale soojusele saavad seda praktiliselt igapäevaselt kasutada nii kõrges eas inimesed kui lapsed kui südameprobleemidega inimesed.
Infrapunasaunas saab korraga olla kuni 4 inimest. Hoolitsuse ajal soovitame juua ära 2-3 klaasi vett.

Seansi pikkus: 30 min