Hoolitsused kätele

Meresuu ekspress maniküür 

20 € 

Käed, mis on Sinu visiitkaardiks, vajavad hoolt ja tähelepanu. Käte hoolikas koorimine, massaaž ja küünte lakkimine toovad tagasi sära ning sametise naha.

Hoolitsuse kestvus 30 min

Klassikaline maniküür 

30 €

Käed, mis on Sinu visiitkaardiks, vajavad hoolt ja tähelepanu. Põhjalikum ning pikem kätehoolitsus parandab vereringet ning taastab naha sära ja pehmuse. Käte hoolikas koorimine, massaž ja tähelepanelik viimistlus küünte lakkimise näol annavad Sulle uue värskuse ja teadmise, et väärid parimat.

Hoolitsuse kestvus 60 min

OPI maniküür geellakiga 

40 €

Hoolitsus sisaldab kerget maniküüri ja OPI geellakki. Soovitame geellakki klientidele, kelle küüntel ei püsi tavaline lakk, kuid kes soovivad kauneid küüsi, millel püsib värv nädalaid. OPI geellakk ei kahjusta oma küünt ning kuivab UV lambi all minutitega. Tulemus püsib ilus 2-3 nädalat.

Hoolitsuse kestvus 75 min

Geellaki eemaldamine

15 €

Geellaki korrekne eemaldamine.

Kestvus 30 min.

OPI spaa maniküür  

35 € 

Hoolitsus koosneb klassikalisest maniküürist ja niisutavast heaoluhooldusest. Hoolitsust alustatakse käte puhastamise ja desinfitseerimisega. Vajadusel eemaldatatakse küünelakk. Küünenahkadele kantakse koorivat küünenaha eemaldajat ja lastakse mõjuda 3-5 minutit, samal ajal viilitakse küüned. Seejärel kooritakse käed ja küünenaha ümbrused AHA hapete, A ja E vitamiini ja looduslike suhkrukristallidega koorijaga. Peale koorija eemaldamist kantakse käeseljale niisutav mask ja mähitakse kuuma rätikusse. Maski mõjumise ajal korrastatakse küünenahad. Lõpetuseks tehakse kätemassaazi kuni küünarnukini ning soovi korral lakitakse küüned.

Hoolitsuse kestvus 75 min  

Parafiinihoolitsus kätele 

20 € 

Hoolitsus algab käte kerge koorimisega, millele järgneb parafiinivann. Seejärel kantakse töödeldud ala peale pehmendav ja kaitsev kreem. Hoolitsus kergendab niisutavate ainete tungimist naha sügavamatesse kihtidesse, parandab naha verevarustust ja soodustab pooride avanemist. Juba peale esimest seanssi on tunda erinevust – käed on märgatavalt pehmemad.

Kestvus 30 min


Hoolitsused jalgadele

Klassikaline pediküür
39 €

Klassikaline pediküür on rituaal neile, kes hoolivad oma jalgade tervisest ja heast väljanägemisest. Pediküüri hoolitsus algab soojendava ja jääkaineid väljutava jalavanniga. Peale mõnusat vanni korrastatakse ja vormitakse varbaküüsi. Värskust ja õrnust lisab jalgadele suhkrukristallide sisaldusega koorija pealekandmine. Hoolitsus lõppeb kerge jalamassaažiga, milles kasutatakse avokaado ja taimeekstrakte sisaldavat niisutavat kreemi. Vastavalt soovile teostatakse ka küünte lakkimine Sinu poolt valitud lakiga OPI kollektsioonist.

Kestvus 60 min

OPI pediküür geellakiga

50 €
Hoolitsus sisaldab kerget pediküüri ja OPI geellakki. Soovitame geellakki klientidele, kelle küüntel ei püsi tavaline lakk, kuid kes soovivad kauneid küüsi, millel püsib värv nädalaid. OPI geellakk ei kahjusta oma küünt ja kuivab UV lambi all minutitega. Tulemus püsib ilus 2-3 nädalat.
Hoolitsuse kestvus 90 min
OPI spaa pediküür
47 €
OPI SPA pediküür on jalahoolitsus, mis on kombineeritud klassikalisest pediküürist ja wellness jalahooldusest. Hoolitsus sobib kõigile, kellele on oluline jalgade kaunis väljanägemine ning heaolutunne. Protseduuri alustatakse puhastava jalavanniga, misjärel lõigatakse ja viilitakse küüned ning korrastatakse küünenahad. Nahapaksendite ja pahkunud naha eemaldamiseks kooritakse jalgu looduslike suhkrukristallidega koorijaga. Seejärel kantakse labajalale niisutav savimask. Hoolitsuse lõpetab jalamassaaz kuni põlveni ning vastavalt soovile lakitakse küüned.
Hoolitsuse kestvus 90 min
PHYTOMER hoolitsus "Kerged jalad" 29 €
Hoolitsus algab naha koorimise ning puhastamisega. Seejärel kantakse kergete massaažiliigutustega jalgadele pehmendav ja rahustav kreem. Hoolitsus värskendab, vähendab turseid jalgadel ning parandab vereringet. Antud protseduur sobib eriti neile, kelle jalad tunduvad väsinud, rasked või jalgadel esinevad tursed ning vereringehäired.
Kestvus 30 min