Kapslihoolitsused 45 min

Jääkaineid väljutav kapslihoolitsus 

50 €

Hoolitsus algab keha koorimisega ning jääkaineid väljutava maski kandmisega kehale. Aur, infrapuna ja erinevad dušid mõnusalt töötlevad keha. Kapslihoolitsuse lõppedes kantakse nahale niisutav kreem. 

Kestvus 45 min

Pinguldav ja salendav kapslihoolitsus

50 €

Hoolitsus algab keha koorimisega ning nahka pinguldava maski kandmisega kehale. Aur, infrapuna ja erinevad dušid mõnusalt töötlevad keha. Kapslihoolitsuse lõppedes kantakse nahale niisutav kreem. 

Kestvus 45 min


Kapslihoolitsused 80 min

Jääkaineid väljutav kapslihoolitsus

65 €

Hoolitsus algab vetikaekstrakte sisaldava jääkaineid väljutava vanniga, mille jooksul saad põhjalikult lõõgastuda ning valmistuda keha- ja näohoolitsuseks. Vanni nautimisele järgneb keha koorimine ning jääkaineid väljutava maski kandmine kehale. Sel ajal kui aur, infrapuna ja erinevad duššid töötlevad keha, teostatakse mõnus niisutav näohoolitsus. Kapslihoolitsuse lõppedes kantakse nahale niisutav kreem. 

Kestvus 80 min

Pinguldav ja salendav kapslihoolitsus

65 €

Hoolitsus algab meremineraalidega rikastatud vanniga, mille eesmärk on eemaldada kudedest liigset vedelikku ja põletada rasva. Vanni nautimisele järgneb keha koorimine ning nahka pinguldava maski kandmine kehale. Sel ajal kui aur, infrapuna ja erinevad duššid töötlevad keha, teostatakse mõnus niisutav näohoolitsus.Hoolitsuse lõppedes kantakse kehale pinguldav kehakreem. 

Kestvus 80 min