Märtsikuu pakkumine

Rahvusvahelise Naistepäeva puhul

kingime kõikidele naistele majutuse Meresuus!

Soetades MERESUU Signatuurhoolitsuse, saad majutuse TASUTA lisaks!

Meresuu signatuurhoolitsus näole ja kehale: see luksuslik ja kogu keha hõlmav hoolitsus paneb Teid unustama kõik argipäeva mured ning viib rahuliku lõõgastuse ja heaoluni. Hoolitsus algab kogu keha koorimisest, millele järgneb lõõgastava toimega vann roosivee vahuga. Seejärel teostatakse seljamassaaž soojade kividega, millele järgnevalt kantakse peale niisutav kreem. Järgmise sammuna tuleb luksuslik näohoolitsus, mis sisaldab nii naha kerget koorimist kui ka näo-, kaela- ja dekoltee piirkonna massaaži. Peale massaaži kantakse nahale säraandev niisutav näomask ning maski ajal tehakse kätemassaaži. Hoolitsus lõppeb näonahale niisutava kreemi pealekandmisega.
Meresuu signatuurhoolitsuse hind - 65 € (90 min).

Majutus:  1 öö hubases standard toa, buffee hommikusöök, vee- ja saunakeskuse piiramatu kasutamine lahtiolekuajal, saunarituaalidel osalemise võimalus, rühmatreeningute külastus, jõusaali piiramatu kasutus lahtiolekuajal, parkimine hotelli parklas ja WiFi kasutamine.

Lisatasu kaaslase eest on 25€ (ei sisalda hoolitsust).

Broneerimine kehtib  kuni 31.03.2017 perioodil 1.03 - 31.05.2017.

Rohkem info: +372 357 9600 või sales@meresuu.ee

Muretu spaa puhkuse nautimiseks palume hoolitsused broneerida juba enne saabumist telefoni +372 357 9650 või e-kirja teel wellness@meresuu.ee